USB Secure Türkçe Son Sürüm İndir Taşınabilir Aygıtlar için Şifreleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

USB Secure, USB aygıtınızda bulunan dosyalar için koruma sağlar. Hafıza kartları ve harici hard diskler gibi tüm taşınabilir veri depolama cihazlarınız için kullanabileceğiniz bu şifreleme yazılımını veri güvenliğiniz için kullanabilirsiniz.

USB Secure; hızlı ve güvenilirdir ayrıca bilgisayardan bağımsızdır. Bu da onu, taşınabilir aygıt yazılımı olarak daha kararlı yapar. Taşınabilir bir cihazda koruduğunuz veriye erişmek için oluşturduğunuz parolayı girmek yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazılım, uzum bir kurulum süreci gerektirmez. Kolay ara yüzü ve kullanıcı dostu tasarımıyla ortalama düzeyde bir kullanıcının yaralanabileceği bir programdır.

USB Secure kullanıyorsanız taşınabilir aygıtınızda bulunan verilerin hacklenemeyeceğinden de emin olabilirsiniz. 

USB Secure (2)

 • USB Secure 1.6.için
  cüneyt kılıçaslan
  dedi ki;

  USB Bellek ve taşınabilir aygıtlarınız için güvenlik çözümü. Başkalarının cihazınıza doğrudan erşimine şifreli karşılama ile güvenlik tedbiri getiren yazılım sayesinde artık verilerinizi daha kişisel kullanım şeklinde görüntüleyip kullanabileceksiniz.. Özetle bu azılım USB Bellekler, Harici taşınabilir Hardik Diskler, Hafıza Kartları, Kalem sürücü gibi aygıtlarınız için şifreli koruma için desteği sağlıyor.Yazılım kurulum aşamasında taşınabilir/çıkartılabilir aygıtınızı seçmenizi ister, çünki bilgisayarınızla ilişiği olmayacaktır, direk aygıtınıza yüklenip yine aygıtınız üstünden çalışacaktır. Size kalan sürücünüzü seçmek.

  2Mart 201Cumartesi – 16:53:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • USB Secure 1.6.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Nasıl yani şimdi bu programı pc yemi indirecez sonra taşınabilir ayğıta kuracaz , ya da direk taşına bilir yağıtamı indirecez daha sonra kuracaz . nasıl kurulacanı bilen arkadaş anlatırsa çok iyi olcak… iyi çalışmalar.

  1Şubat 201Salı – 08:45:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • USB Secure

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda USB Secure crack, USB Secure serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  USB Secure

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir