VirtualBackup Premium v3.3.3 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

ÜRETİCİNİN AÇIKLAMASI: 

Diskinizin kalıp olarak yedeğini alın, geri yükleyin, SFX arşivler oluşturun, oyunlarınızı format öncesi yedekleyin, sıkıştırın, arşivleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Hızlı ve Son teknoloji Sıkıştırma kalitesi ile dosyalarınızı sıkıştırabilirsiniz. Ya da özel dosyalarınız için Yedekleme oluşturabilirsiniz..

2-VCD, DVD Yedekleme ile Komple VCD/DVD Disklerin kalıbını alabilirsiniz. Ya da MpArşivi oluşturarak en beğendiğiniz mplerinizi bir arşivde toplayabilirsiniz. Üstelik tüm bu Yedekleme ve Arşivleme sistemi dosyalarınızı son sistemle sıkıştırır.

3-Oyunseverler için özel olarak tasarlanmış Oyun Yedekleme Konsolu sayesinde eğer Oyun yedeklerseniz DLL ve Registry Girdilerini REG/COM ve TypeLib Kontrolü yaparak yedekler ve siz birdaha o oyunu kurduğunuzda kaldığınız yerden devam edersiniz. Böylece dosyalarınız bozulmaz..DVD Arşivi oluşturarak Kopyalama Korumalı dosyalarınızı bilgisayarınıza DVD Dosyası olarak saklayabilirsiniz.

4-Yedeklediğiniz dosyaları çift tıkladığınızda otomatik açabilirsiniz. Ve Sürükle-bırak yöntemi ile dosyalarınızı ekleyebilirsiniz

5-Standart ve Premium Dosyalar (VBR + VBC), DVD Yedekleme, VCD Yedekleme, MpArşivi Oluşturma, Oyun Yedekleme, Setup Hazrlama, Otomatik Yedekleme yi destekler. AutoBackup sayesinde
lik, Günlük, lık, Aylık dosya yedeklemesi yapabilir, dosyalarınızı belirlenmiş zaman aralıklarıyla yedekleyebilirsiniz. (Otomatik olarak).

 

VirtualBackup Premium v3.3. (1)


 • VirtualBackup Premium v3.3.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  çok güzel bir program

  Ekim 200Salı – 15:37:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (1)

 • VirtualBackup Premium v3.3.

  0/512345

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir