vjay for iPhone Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPod Touch için Video Düzenleme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

vjay for iPhone, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz profesyonel bir video düzenleme uygulamasıdır.

Uygulama sayesinde birden fazla videoyu kolayca birleştirebilir, sevdiğiniz müzikleri istediğiniz videoların arkasına entegre edebilir, video geçişleri için farklı efektlerden yararlanabilir ve daha birçok özellikten yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cihazınız üzerinde yer alan videoları düzenleyebileceğiniz gibi, anlık olarak kendi çekeceğiniz videoları da uygulama içerisine ekleyerek düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın düzenleme ekranı gayet anlaşılır ve kolay kullanılır şekilde tasarlanmıştır. Aynı anda iki farklı video ve bir müziği açabileceğiniz düzenleme ekranı üzerinde istediğiniz tüm düzenleme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

iTunes üzerinden satın alacağınız müzikleri anlık olarak videolarınız üzerine ekleme şansına sahip olduğunuz vjay for iPhone üzerinde geçiş süresi, video boyutları, otomatik ses çalma gibi kullanıcılar tarafından düzenlenebilen farklı ayarlar da bulunmaktadır.

Düzenlediğiniz, birleştirdiğiniz veya karıştırdığınız videoları doğrudan Youtube üzerine ekleyebilir ve e-posta aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Profesyonel bir video editörü olan vjay for iPhone’u mutlaka denemenizi öneririm. Yapabileceklerinizi gördüğünüz zaman gerçekten çok şaşıracaksınız.

vjay for iPhone

0/512345

vjay for iPhone

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir