VJC Türkçe Son Sürüm İndir Resim ve Fotoğraf Sıkıştırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

VJC programı resim ve fotoğraf dosyalarının boyutunu küçülten bir resim dosyası sıkıştırma programı. Elinizdeki resim ve fotoğraf dosyaları, özellikle yüksek kaliteli olmaları durumunda fazla adetlerde inanılmaz yer kaplayabiliyorlar ve bu da fotoğrafların taşınabilirliklerini azaltan etkenlerden bir tanesi. Bunun yanında özellikle web tasarım ile uğraşanların başının belalarından birisinin de fotoğraf boyutlarından kaynaklanan yavaşlıklar olduğu göz önüne alındığında kolay ve hızlı kullanılır bir resim sıkıştırıcısının önemi daha da ortaya çıkıyor.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken istediğiniz resmi programa sürükle bırak yöntemi ile attıktan sonra varolan sıkıştırma oranları arasından birini seçmek. Dilerseniz sıkıştırma seviyesini seçebileceğiniz gibi dilerseniz de elde etmek istediğiniz dosya boyutunu seçebilir ve sıkıştırmanın otomatik olarak gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu işlemleri yaparken iki pencere karşınızda yer alıyor ve böylece anlık olarak hangi resim sıkıştırma oranının resmi ne hale getirebileceğini görebiliyorsunuz. Tatmin olduğunuzda ise tek yapmanız gereken kaydetme butonuna basmak ve resminizi istediğiniz yerde kullanmak.

VJC

0/512345

VJC

  • Program Arayüzü
  • Lisans:Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir