Warp Disk Türkçe Son Sürüm İndir Warp Disk Sistem Hızlandırma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın açılması çok uzun sürüyorsa ve bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa Warp Disk programını denemelisiniz. Bu etkileyici yazılımın fark yarattığını göreceksiniz. Programın kurulumu da oldukça kolaydır. Ayarlama, düzenleme ve buna benzer şeyleri yapmanıza gerek yoktur.

Program, parçalanmayı önleyerek, dosya sistemini ve ön yükleme optimizasyon yeteneğini etkili şekilde genişletir.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri:

 • Daha hızlı ön yükleme:
 • Warp Disk, bilgisayarınızın işletim sistemini hızlandırmak için iki farklı yaklaşım tarzı kullanır. Dosya sistemi ile entegrasyonu sayesinde ön yükleme boyunca hangi dosyaların hangi sırayla okunduğunu belirler. Bu bilgi Warp Disk’in daha hızlı erişim için bu dosyaları paketleyip kapatmasına olanak verir.

 • Entegre birleştirme:
 • Warp Disk, sadece yavaş bilgisayarın hızlı çalışmasını sağlayan bir birleştirme uygulaması değildir. Çalışacak bir birleştirme uygulaması ya da arka planda çalışan Windows birleştirme servisi yoktur. Bunun yerine Warp Disk dosya sistemi ile entegre olur ve onun bir parçası hâline gelir. NTFS dosya sistemini kapsar ve onu parçalanmayı önleme yeteneğini kullanarak etkili şekilde genişletir.

 • Tamamen gizli çalışma:
 • Warp Disk’in pek çok avantajla sunduğu dosya sistemi ile entegre olma işlemi, çoğu sıradan birleştirme yazılımının üstündedir ve gizli çalışır.

  Warp Disk (1)

 • Warp Disk 1.1.1için

  eren22

  dedi ki;

  program sistem analizini bile yapamadı, kurduğum gibi kaldırdım.

  Artı Yönleri: yok Eksi Yönleri: baştan sona

  Kasım 201Cuma – 21:40:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Warp Disk

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Warp Disk crack, Warp Disk serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Warp Disk

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir