Weaphones: Firearms Simulator Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Silah Simülatörü (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Weaphones: Firearms Simulator, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde birçok ateşli silahın nasıl kullanılacağı hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacak farklı bir uygulamadır.

Silahınızı seçtikten sonra iOS cihazınızı gerçek bir silahmış gibi elinize alın ve parmaklarınız yardımıyla güvenlik kilidini açın, şarjöre mermileri yerleştirin ve ateş etmeye başlayın. Gerçekçi efektleri ve sesleriyle sizi ve çevrenizdeki arkadaşlarınızı etkileyecek bir ateşli silah simülatörü olan Weaphones‘u özellikle silah meraklılarının çok seveceğine eminim.

Sponsorlu Bağlantılar

Silahlar, tabancalar, makineli silahlar, keskin nişancı tüfekleri, saldırı silahları, pompalı tüfekler, el bombaları, el bombası atarlar ve çok daha fazla silah Weaphones’da sizleri bekliyor.

iOS cihazlarınız üzerinde sizlere çok farklı bir deneyim yaşatacak olan Weaphones uygulamasını denemenizi mutlaka öneririm.

Weaphones Özellikleri:

 • Gerçekçi sesler ve efektler
 • Ateşleme ve şarjör animasyonları
 • Tam etkileşim ve kontrol
 • Gerçekçi silah mekanikleri
 • Küçük oyunlar ve aksesuarlar
 • Detaylı ve yüksek kaliteli grafikler
 • Weaphones: Firearms Simulator

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Weaphones: Firearms Simulator crack, Weaphones: Firearms Simulator serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Weaphones: Firearms Simulator

  Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir