Webnote by HopIn Türkçe Son Sürüm İndir Web Sitelerinden Not Alma Destekli Tarayıcı (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Webnote uygulaması ile iPad cihazlarınızda kolayca istediğiniz bilgileri kısa yollara eklemeniz, biriktirmeniz ve paylaşmanız oldukça kolay hale geliyor. Uygulama ile dijitalde yer alan tüm bilgileri beraberinde gelen sanal kutucuğu kullanarak saklamanız, dikkatinizi çeken noktaları not etmeniz, üzerine notlar düşmeniz mümkün.

Bağımsız bir web tarayıcı gibi işlev de gösteren uygulamanın parmak hareketlerinize dayalı kısayol desteği ve sosyal medya entegrasyonu sayesinde internet sitelerinde yakaladığınız içerikleri Twitter, Facebook ve diğer ağlardaki takipçileriniz ile paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yani hoşunuza giden bir yazı, bir resim veya bilgiyi hemen arkadaşlarınıza göndermek için tek yapmanız gereken uygulama ile web sitelerini gezerken almak istediğiniz bölgeyi seçmek ve hangi uygulama ile gönderileceğini belirlemek.

Arkadaşlarınızla bilgi paylaşmanın yanında kendiniz için notlar saklamak isterseniz de uygulamayı rahatça kullanabilir ve sonunda kenara sakladığınız her şeyi toplu halde inceleyebilirsiniz.

Webnote by HopIn

0/512345

Webnote by HopIn

 • Not yazma ve paylaşma
 • Video gönderme
 • Resim paylaşma
 • Uygulama arayüzü
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir