WinAutomation Türkçe Son Sürüm İndir Windows Görev Otomasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

WinAutomation ile tekrarlanması gereken görevleri kolaylıkla otomatiğe bağlayabilirsiniz. Dosya işlemlerini ve FTP dosya transferlerlerini, verilerin Excele giriş ve çıkışını, e-posta gönderimini, veritabanı sorgularına bağlanmayı, tüm bu işlerin otomatik olarak yapılmasını tek satır kod yazmadan sağlayabilirsiniz.

Program yeni kullanıcılar için, her ne hızda olursa olsun fare ve klavye işlemlerinizi kaydeden ve tekrarlayan bir Macro Recorder (Makro Kaydedici) içeriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha karmaşık işler için ise WinAutomation çok miktarda yerleşik aksiyon içeriyor. Bunları kombine ederek, değişken ve dizi desteği, tekrarlama ve durum zekası gibi özelliklerden ve daha fazlasından faydalanarak işlerinizi oluşturabilirsiniz.

WinAutomation aynı zamanda bir entegre debugger’a (hata ayıklayıcı), görev ajandasına ve ihtiyacınız olduğu zaman bilgisayarınızdaki işleri uygulayan ve görünteleyen trigger’lara sahip. Pro sürüm sizlere yarattığınız görevleri ve işleri .Net exe (uygulama) dosyaları haline getirmenize ve başka bilgisayarlarda WinAutomation kurulumuna gereksinim duymadan çalıştırabilmenize olanak sağlıyor.

Programın 2.0 güncellemesiyle birlikte yeni mümkün olan aksiyonların (actions) eklendiği uzun liste göze çarpıyor. Böylece yaratabileceğiniz makro sayısıda potensiyel olarak artmış bulunuyor.

WinAutomation

0/512345

Lütfen yorumlarınızda WinAutomation crack, WinAutomation serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir