Windows Controller Türkçe Son Sürüm İndir Windows’u Kontrol Etme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Controller size klavye kısa yollarını kullanarak, aktif pencerenin pozisyonunu ayarlayan ve özel değerleri ölçülendiren komutları verme imkânı sunar.

Aktif pencereyi hareket ettirme ya da yeniden boyutlandırma, diğer pencere kenarlarına hizalama yapma ve bazı Windows eylemlerini yönetme gibi hareketleri, Windows Controller sayesinde klavye kısa yolları ile yapmanız mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer pencere kenarlarına hizalama:

Aktif pencerenin her köşesini hareket ettirmek ya da yeniden boyutlandırmak (genişletme ya da daraltma) için 1komut mevcut.

Windows eylem komutları:

Kaplamak, geri yüklemek, küçültmek, geri almak, hareket ettirme, boyutlandırma, her zaman üstte, sessiz, ses düzeyini arttırma ya da azaltma, varsa an web tarayıcısını çalıştırma, ekran koruyucusunu başlatma, bilgisayarı kilitleme, uyku moduna alma, yeniden başlatma ya da kapatma gibi Windows komutları tuşlarla verilebilir.

Kendi komutlarınızı yaratın:

Kurulumla gelen 1özel komuta, Windows’un pozisyonunu ayarlamak ve özel değerleri ölçülendirmek için yeni özel komutlarınızı ekleyebilirsiniz.

Komutların eklenmesi ve çıkarılması:

Komutlar yeniden adlandırılabilir, listedeki sıralamalar değiştirilebilir. Komutlar listeye eklenebilir ya da listeden çıkarılabilir.

Çoklu monitörlerin desteklenmesi:

Bu program, çoklu monitör yapılandırmasını destekler.

İngilizce ve Çince arayüzleri mevcuttur.

Windows Controller

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Windows Controller crack, Windows Controller serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Windows Controller

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir