WindowZones Türkçe Son Sürüm İndir Gelişmiş Antivirüs Programı

Sponsorlu Bağlantılar

En tehlikeli güvenlik tehditleri hiç kuşkusuz yeni virüsler ve spyware’lerdir. Bu tür tehlikeler antivirüs ve anti casus yazılım programlar ile belirlenmeli ve sisteminiz her zaman yeni çıkabilecek virüslere yada benzeri tehlikelere karşı cel durmalıdır. Bu cellemeler çoğu zaman
lar ve hatta ler sürebilir. Ve bu uzun süre sebebiyle yeni çıkmış tehlikeler internet tarayıcısı veya diğer internet ile alakalı programlar sayesinde sisteminize gelir ve bu tehlikelerin güvenlik yaması belkide ler sonra sisteminize indirilir. WindowZones celleştirme istemeden sisteminizi virüslere ve casus yazılımlara karşı korur. Üstelik bunu tüm internete bağlı çalışan uygulamaların içerisinde de yapar. Ayrıca diğer antivirüs ve antispyware yazılımları ile de uyumlu çalışabilir. WindowZones sistem dosyaları ve sistem ayarlarını her türlü tehlikeye karşı korumayı kendine göre edinmiş oldukça gelişmiş bir güvenlik programıdır. 

Antivirüs programınız daha cellemeyi beklerken siz yeni çıkmış tehlikelere karşı sisteminizi bu programla koruyabilirsiniz.

WindowZones’un, karşısında en ön safta yer aldığı tehlikeler:

Sponsorlu Bağlantılar
 • Internet Explorer güvenlik açıkları (bilinen yada bilinmeyenler)
 • Hacker’lar, Intruder’lar ve kimlik hırsızları
 • Rootkit yükleyiciler
 • Spyware, Virüs, ve Adware indirmeleri
 • Kolay kullanıcı arabirimi ile kullanırken hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bu program ile sisteminiz ve uygulamalarınız artık daha da güvende olacak.

  WindowZones (1)


 • WindowZones için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  bence neiyi nne kötü ama microsoft yani!!!

  1Şubat 201Pazar – 11:53:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (1)

 • WindowZones

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda WindowZones crack, WindowZones serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  WindowZones

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir