World at Arms Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin World at Arms (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft tarafından geliştirilen bir strateji oyunu olan World at Arms yapımı Amerika Birleşik Devletleri’nin saldırı altına alınmasını ve bizim onu kurtarmamızı konu alıyor. Hem düşmanlara karşı savaşmak hem de devleti yeniden yapılandırmak zorunda olduğumuz oyunda, dünyanın her tarafından oyuncu ile karşılaşabiliyoruz. Bu oyuncular ile ister düşman olup savaşabilir isterseniz ittifak kurup daha hızlı ve büyük bir devlet kurabilirsiniz.

World at Arms oyununda devleti kurtarmak için savaşırken havada ve karada karışık olarak çatışma sağlanabiliyor. Savaşın yanında sosyal, kültürel ve ekonomik yönün de sizin elinizde bulunduğu oyunda, gerekli bütçeyi ayarlayamazsanız yenilgi sizi bekliyor. Oyunda ilerlemek ve galibiyet elde etmek için yapmanız gereken 7görev bulunuyor. Oyun içerisinde görev yaparken veya savaşırken sosyal ağlar üzerinden arkadaşınız ile iletişim kurabiliyor ve gerekli araç gereçleri ödünç alabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun sisteminin ve gidişatının gayet iyi olduğu World at Arms oyununda, grafikler ve yapı animasyonları yüksek seviyede güzel. Savaş esnasında oluşan aksiyonunu, kontrol paneli ile idare edilmesi beklenmedik derecede kolay uygulanmış. Oyunun başlamadan celleme yapması ise sinir bozucu bir durumken, oyunun ücretsiz olması tüm eksileri götürüyor.

World at Arms

0/512345

World at Arms

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir