World of Warcraft Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir Mac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

World of Warcraft sadece bir oyun değil, bir çok oyuncu için farklı bir dünyadır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından oynanmakta olan büyük bir online rol yapma oyunu olarak tanımlayabiliyor olsakta, oyunu oynayanlar çok daha fazlası olduğunu biliyorlar.

199 ında “Warcraft: Orcs & Humans” adlı gerçek zamanlı strateji ve macera oyunuyla başlayan Warcraft hikayesi lar geçtikçe kendini daha çok kitleye sevdirdi ve bilgisayar oyuncuları için vazgeçilmez bir hal alarak, efsaneleşti. Aradan geçen onca dan sonra çevrimiçi rol yapma oyunu olarak sevenlerinin karşısına çıkan World of Warcraft milyonlarca insana yeni bir dünya sunarak, oyuncuları adeta kendisine bağlamayı başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunu oynayabilmek için istemci dosyasını indirip kurulumu yaptıktan sonra Battle.net üzerinden kendinize ait olan bir hesap açmanız ve hesabınıza giriş yaparak oyunu, ek paketlerini ve aylık aktivasyonunuzu satın almanız gerekmektedir. Bu şekilde World of Warcraft’ın gizemli ve büyülü dünyasının bir parçası olabilirsiniz.

World of Warcraft‘ın devasa oyun dünyasında Dun Morogh’un karla kaplı yamaçlarından, Strangleton Vale ormanlarına veya Tanaris çöllerine kadar bir çok olağan üstü manzarayla karşılaşacaksınız. Doğal atmosferler, sesler ve mükemmel fon müzikleriyle zenginleştirilmiştir. World of Warcraft tam oyun istemcisini bilgisayarınıza indirip çalıştırarak, oyunun tam versiyonunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

World of Warcraft

0/512345

World of Warcraft

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir