Yandex.Mail Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Yandex E Posta ve Yandex Dosya Depolama Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

1

Yandex.Mail artık mobil cihazınızda. Mevcut e-posta istemcileri gibi kullanabileceğiniz, tüm e-posta trafiğinizi yönetebileceğiniz özellikleri ile benzerlerinin en büyük rakibi olan ücretsiz bir hizmettir. E-posta, sohbet ve disk özelliklerini bir arada sunabilen nitelikli bir servis.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex.Mail ile yapabilecekleriniz:– E-posta gönderip alabilme ve dosya gönderebilme.- Otomatik bilgi mesajı çıkartabilme. Sürekli yenilemek zorunda değilsiniz.- Yandex.Maps servisi ile birlikte kullanarak konum bildirebilme.- Mesajlarınız arasında arama yapabilme.- Gruba mesaj yollayabilme. – Okunan, okunmayan ve diğer filtrelenen mesajlar arasında seçim yapabilme.- Yandex.Chat IM uygulaması ile senkronize çalışabilme ve yazışma geçmişini saklayabilme.- Yandex.Mail’i ayrıca kendi özel alan adınız ile kullanabilme.- Yandex.Disk servisi ile entegre çalışabilme ve 10GB ücretsiz disk alanını hemen kullanabilme.

Yandex.Mail

0/512345

Yandex.Mail

 • E-Posta Gönderme
 • Sohbet Ekranı
 • Gelen Kutusu
 • Yapılacaklar Listesi
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir