Yandex.Store Türkçe Son Sürüm İndir Android için Yandex.Store Uygulama Mağazası (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex uzun lardır Rusya’da Google’ın önünde faaliyet gösterse de ülkemize yakın zamanda giriş yapmış internet devlerinden bir tanesi. Arama motorundan tutun da haritalar servisine ve web tarayıcısına kadar onlarca konuda girişimler gerçekleştiren şirketin en son yeniliği ise Android akıllı telefonlar için hazırlamış olduğu uygulama mağazası Yandex.Store oldu.

Google Play’e alternatif olarak hazırlanan uygulamayı elbette Google Play’de bulmak mümkün değil ancak Yandex uygulama dosyasını yayınlamış durumda. Ayrıca kurulum sırasında görebileceğiniz gibi Yandex.Store Kaspersky tarafından da düzenli olarak taranıyor ve böylece kullanıcıların güvenlik tehditleri ile karşılaşma riski oldukça azaltılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Zira Google’ın resmi mağazasındaki uygunsuz içerikli ve güvensiz uygulamalar Yandex.Store’da böylece yer bulamıyor ve kullanıcılar için güvenli bir uygulama kaynağı olabiliyor. Uygulamalara dair açıklama ve puanlamalar da elbette Yandex.Store içerisinde yer alıyor.

Şimdilik sınırlı sayıda uygulama yer alsa da kısa süre içerisinde bunların yüksek adetlere ulaşması ve Android kullanıcılarına tam bir mağaza hizmeti vermesi mümkün olacak.

Yandex.Store

0/512345

Yandex.Store

 • Uygulama arayüzü
 • Uygulama incelemesi
 • İndirme ekranı
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir