Yankee Clipper v1.0.1.0 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz bir Windows clipboard yönetim aracı. Ctrl+C ile clipboard’ınıza kopyaladığınız son 20şeyi kaydeder ve daha sonra tekrar kullanabilmenizi sağlar. Kopyalanan materyalleri Resim, Text, RichText ve URL olarak kategorilendirerek kaydeder. Kullanışlı ve herkesin ihtiyaç duyabileceği bir program.

Windows ‘ un popüler tüm sürümleri ile uyumlu bir pano yöneticisi olan Yankee Clipper, basit olmasına karşın faydalı bir yazılım.. Çalıştırıldığında Windows görev çubuğunun sağ tarafına yerleşerek sessizce panoya kopyaladığınız tüm yazı, resim ve bilgileri kaydeden Yankee Clipper, bu bilgileri siz silmedikçe sabit diskinizde tutuyor. Uygulamadan çıkılmadığında bile bilgileriniz kaybolmuyor. Panoya kopyaladığınız bir bilgiye daha ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken, uygulamanın simgesine çift tıklamak ve listeden ilgili kaydı bularak çift tıklamak. Bunu yaptığınızda bilgiler kullanılmak üzere tekrar Windows panosuna kopyalanıyor. Yankee Clipper panoya kopyalanan bilgilerin tekrarlarını algılayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yankee Clipper v1.0.1.

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Yankee Clipper v1.0.1.crack, Yankee Clipper v1.0.1.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Yankee Clipper v1.0.1.

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir