Yüksek Güvenlikli Çevrimiçi Yedekleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Cyphertite, 25bit AES-XTS şifreleme sistemini kullanarak dosyalarınızı bulut ortamda güvenle saklamanızı sağlayan yüksek güvenlikli çevrimiçi yedekleme programıdır.

Gmail, Google Drive, Dropbox, SkyDrive gibi hizmetler kişisel verilerinizi koruma garantisi vermez. Buraya yüklediğiniz dosyalarınız siz şifrelemediğiniz sürece risk altındadır, yetkisiz kişilerin erişimine açıktır. Cyphertite açık kaynak kodlu şifreleme sistemini kullanır ve dosyalarınız 256-bit AES-XTS şifreleme ile korunur. Birçok bulut servisi depoladığınız dosyalara direkt erişim sağlayabilirken Cyphertite gizliliğinize saygı duyar ve esas verilerinize erişmez. Dosyanızı göndermeden verileriniz Crypto Passphrase ile oluşturduğunuz şifre ile şifrelenir ve ancak bu şifreyi kullanarak dosyalarınıza erişebilirsiniz. Şifrenizi oluştururken altta gösterilen hacklenme zamanına bakarak güçlü bir şifre belirleyebilir veya otomatik şifre oluşturma seçeneğini kullanabilirsiniz. Şifrelenmiş dosyalarınıza bu şifreyi kullanarak erişeceğiniz için şifrenizi not etmenizi, yazdırmanızı veya güvenli bir yere kaydetmenizi öneririm.

Ücretsiz hesap oluşturduğunuzda GB çevrimiçi depolama alanı elde edersiniz. Aylık 10$ ödeyerek limitsiz depolama alanına sahip olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Cyphertite

0/512345

Cyphertite

 • Ana Ekran
 • Yedek Oluşturma
 • Giriş Ekranı
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir