ZMover Türkçe Son Sürüm İndir Masaüstü Düzenleme Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

ZMover, masaüstü düzenini yönetmenize, Windows uygulamalarının dizilişini, boyutunu ve konumunu ayarlamanızı sağlayarak yardımcı olan bir programdır.  

Tekli ya da çoklu monitörde pencereleri yeniden düzenleyerek zaman harcamak yerine, bu işi, ZMover’ı yapılandırarak ona devredebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ZMover’ı yapılandırmak için ona hangi pencereleri nasıl düzenlemek istediğinizi belirtin. Sonra da onu gizleyin ve arka planda nasıl çalıştığını izleyin. ZMover masaüstünğ izleyecek; alttaki, üstteki seçili pencereleri ve açılan diğer pencereleri otomatik olarak yeniden konumlandırıp boyutlandıracaktır.

Bu programı birkaç monitörle birden çalışırken bile kullanmanız mümkündür. Çoklu monitörlerin desteklediği uygulama sayısı ve bu ayarların arttırdığı masaüstü alanı en uygun masaüstünü kullanmayı zorlaştırır.  ZMover; farklı monitör yapılandırmaları için pencere düzenleri yaratarak bu zorlukların tümünü ortadan kaldırır.

ZMover, herhangi bir monitörde pencereleri kolayca yeniden ayarlamanızı sağlayan ve masaüstünüzün anında görüntüsünü sunan bir araç çubuğu bulundurur. Bunun yanı sıra isterseniz, her monitör yapılandırmasındaki masaüstü ikonlarının konumlarını koruyabilir ve kaybolurlarsa yeniden bulabilirsiniz. 

ZMover

0/512345

Lütfen yorumlarınızda ZMover crack, ZMover serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

ZMover

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir