ZoneAlarm SocialGuard Türkçe Son Sürüm İndir Facebook Takip Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Çağımızın en önemli iletişim araçlarından internetle çok küçük yaşlarda tanışan çocukların henüz tanımadıkları kötülüklere karşı korunmalarını amaçlayan ZoneAlarm SocialGuard ebeveynlerin içini rahatlatma iddiasında. Facebook kullanıcısı olmayan anne babaların bile yararlanabileceği ZoneAlarm SocialGuard zararlı linkler, siber tehditler ve yabancılara karşı güçlü filtreler içeriyor. Program gelişmiş yapısıyla Facebook faaliyetlerini takip ederek gerekli anlarda ebeveynleri uyarıyor. Bu uyarıların kapsamı, çocuklara ulaşmaya çalışan şüpheli yabancılar, yaş aralığı çocuğunuza göre çok büyük kişiler, zararlı linkler yayan mesajlar veya uyuşturucu, seks, şiddet gibi uygunsuz içerikler içeren cellemeler olabiliyor. Program Facebook’un çalışma yapısı iyice incelenerek hazırlandığından ince detaylara önem vermiş. SocialGuard çocuğunzun tüm Facebook faaliyetini monitörler. Giriş yapılan yer Windows, Mac veya mobil cihazlar olabilir. Hesabın takibi programın kurulu olduğu bilgisayar üzerinden yapılır. Dolayısıyla Facebook hesabına sahip olup olmamanız farketmez. Çocukları iletişim çağında teknolojiden uzak tutmadan korumak isteyen anne babalar, bilgisayardaki her hareketi takip etmeye çalışmaktansa tehlikeli durumlardan hemen haberdar olarak anında müdahale ederek çocukların özgürlüklerini gereksiz yere kısıtlamamış olacaklar.

ZoneAlarm SocialGuard (2)

 • ZoneAlarm SocialGuard 1.2.1.9için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Yeni kurdum ingilizce olması nedeniyle anlamak biraz zor olacak kullanımı ile ilgili bilgi eklenirse çok iyi olur. Teşekkürler.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Aralık 201Çarşamba – 21:59:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • ZoneAlarm SocialGuard 1.2.1.9için

  mustafajv

  dedi ki;

  program nasıl çalışıyor ben göremiyorum, yada nasıl takip ettiğimi anlayacam

  Kasım 201Perşembe – 15:28:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Cevap yazan:
  Ziyaretçi
  aynen katılıyorum
  Ocak 201Salı – 16:28:0- Şikayet Et (0)(0)
 • ZoneAlarm SocialGuard

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda ZoneAlarm SocialGuard crack, ZoneAlarm SocialGuard serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  ZoneAlarm SocialGuard

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir