Zoommy v7.1 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

İstediğiniz bölgeyi kolayca yakınlaştıran ve ekrandaki bölgenin size en ufak ayrıntıları dahi gösteren bu yakınlaştırma ‘zoom’ programı ile yakınlaştırdığınız bu resimleri inceleyebilir ve bilgisayarınıza kolaylıkla kaydedebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay dır, işlem tapsisine yerleşir ve programa ihtiyaç duyduğunuz anda birkaç adımda devreye sokabilir ve istediğiniz bölgeyi istediğiniz ölçüde yakınlaştırabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm bu işlemleri yaparken kaliteyi ve öznelliğe bağlı kalan ve görüntüyü size orijinaline en yakın şekilde vermeye çalışan bu program ile;

 • Okuyamadığınız ekrandaki küçük yazıları
 • Ayrıntısına girmek istediğiniz resimleri
 • kolayca yakınlaştırabilir, aldığınız bölgesel resimleri Jpeg, Gif ve Png türü formatlarda kaydederek istediğiniz işlem için kolayca kullanabilirsiniz. Program bu özelliği ile aynı zamanda bir ekran görüntüsü alma programı işlevi görmektedir.

  Zoommy v7.

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Zoommy v7.crack, Zoommy v7.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir